Oficjalny portal Gminy Wadowice Górne                                          Deklaracja dostępności
fb.pngmielec.pngpodkarpackie.png
22-06-2021 22-06-2021
 
500plus.pngepuap.jpgbip.png

Skład

maciejak_krzysztof.jpgPrzewodniczący Rady Gminy
Krzysztof Maciejak
Okręg wyborczy Nr 3 Jamy (od nr 1 do nr 95)
email: k.maciejak@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu




skoczylas_joanna.jpgWiceprzewodnicząca Rady Gminy
Joanna Skoczylas
Okręg wyborczy Nr 10 Wampierzów (od nr 1 do nr 90B)
email: j.skoczylas@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, Sportu i Przestrzegania Prawa



czepiel_andrzej.jpg

Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Andrzej Czepiel
Okręg wyborczy Nr 8 Wadowice Górne (od nr 1 do nr 100)
email: a.czepiel@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, Sportu i Przestrzegania Prawa



dudek_magdalena.jpgRadna Gminy
Magdalena Dudek
Okręg wyborczy Nr 6 Wadowice Dolne (od nr 69C do końca)
email: m.dudek@radny.wadowicegorne.pl
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Skarg Wniosków i Petycji




pawlicki_andrzej.jpgRadny Gminy
Andrzej Pawlicki
Okręg wyborczy Nr 1 Grzybów, Piątkowiec
email: a.pawlicki@radny.wadowicegorne.pl
Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu oraz zasiada w Komisji Skarg, Wniosków



sypek_zdzislaw.jpgRadny Gminy
Zdzisław Sypek
Okręg wyborczy Nr 9 Wadowice Górne (od nr 101 do końca)
email: z.sypek@radny.wadowicegorne.pl
Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, Sportu i Przestrzegania Prawa oraz zasiada w Komisji Skarg Wniosków i Petycji



wegrzyn_dawid.jpgRadny Gminy
Dawid Węgrzyn
Okręg wyborczy Nr 2 Izbiska
email: d.wegrzyn@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rewizyjnej




ogara_miroslaw.jpgRadny Gminy
Mirosław Ogara
Okręg wyborczy Nr 4 Jamy (od nr 95 do końca)
email: m.ogara@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rewizyjnej




lachut_ewa.jpgRadna Gminy
Ewa Łachut
Okręg wyborczy Nr 5 Wadowice Dolne (od nr 1 do nr 69B)
email: e.lachut@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, Sportu i Przestrzegania Prawa



dziewit_tomasz.jpgRadny Gminy
Tomasz Dziewit
Okręg wyborczy Nr 7 Przebendów
email: t.dziewit@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Skarg Wniosków i Petycji oraz w Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, Sportu i Przestrzegania Prawa



lazur_jozef.jpgRadny Gminy
Józef Lazur
Okręg wyborczy Nr 11 Wampierzów (od nr 90C do końca)
email: j.lazur@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu




haracz_krzysztof.jpgRadny Gminy
Krzysztof Haracz
Okręg wyborczy Nr 12 Wierzchowiny
email: k.haracz@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu




stepczyk_michal.jpgRadny Gminy
Michał Stepczyk
Okręg wyborczy Nr 13 Kawęczyn
email: m.stepczyk@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rewizyjnej oraz w Komisji Skarg Wniosków i Petycji




pietras_witold.jpgRadny Gminy
Witold Pietras
Okręg wyborczy Nr 14 Wola Wadowska
email: w.pietras@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rewizyjnej




czech_wladyslaw.jpgRadny Gminy
Władysław Czech
Okręg wyborczy Nr 15 Kosówka, Zabrnie
email: w.czech@radny.wadowicegorne.pl
Zasiada w Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Budżetu

Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu partnerów.
Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem strony wszystko o ciasteczkach
Poniższy wzór polityki cookies chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.
Źródło: http://wszystkoociasteczkach.pl/

Zapisano